Święta, święta…

Ponieważ od jakiegoś czasu w radiu ciągle leci piosenka Last Christmas a w telewizji mogliśmy zobaczyć Kevina samego w domu to wniosek jest jeden – idą święta! Dzisiaj postanowiłam Wam pokazać kilka bombek, które są ściśle związane z tematyką tej strony. Niestety, ale większość z nich dostępna jest jedynie za granicą. Zacznę od fokowatych…

Do moich faworytów należą dwie bombki w kształcie młodych fok:

Musicie przyznać, że są wyjątkowo urocze 🙂 Niestety można je nabyć jedynie w Stanach Zjednoczonych (cena to około 10-20$ za bombkę).

Jeśli chodzi o te zwierzaki to wbrew pozorom bombek jest dość sporo, są mniej ( i to występuje znacznie częściej) lub bardziej udane, ale widać że foki cieszą się dość dużą sympatią. Poniżej kilka przykładów.

Także miłośnicy uchatek znajdą coś dla siebie na  święta. Niestety, ale uchatkowate bombki nie są najciekawsze. Zwierzaki te ciągle kojarzone są z cyrkiem i zabawami piłką na nosie, dlatego znaleźć figurkę uchatki bez piłki jest naprawdę trudno.  

 Niespodziewanie najwięcej bombek można znaleźć w kształcie morsów. Są mniej lub bardziej abstrakcyjne. Pierwsze zdjęcie poniżej to zdecydowanie mój faworyt! Twórca tego ‚dzieła’ musiał być naprawdę nieprzeciętny… Wyobraźcie sobie, że taki mors łypie na was błękitnym okiem z choinki, brr strach się bać!

A na koniec coś dla wielbicieli innych ssaków morskich. Te bombki są bardzo fajnie dopracowane w szczegółach, oferuje je amerykański sklep internetowy.

Podsumowując, jeśli chcesz mieć fokę, uchatkę lub morsa na choince jedź do Stanów Zjednoczonych. Jak na razie miłośnicy tych zwierząt w Polsce muszą obejść się smakiem…

Reklamy

3 responses to “Święta, święta…

  1. Tak, te dwie foczki są urocze :D. A na oreczkę też bym się skusiła. Ale nie mieszkam w USA xD. Muszę się w sklepach popatrzyć czy coś nie ma ciekawego, może akurat jakiś marine mammal się trafi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s